Nasz zespół


 

Całodobowa pomoc w razie wypadku

+48 608-804-909


 

Oddział Koszalin

Ul. Koszalinska 89
76-039 Stare Bielice,
Tel.: +48 94 340 50 23 (samochody osobowe)
Tel.: +48 94 347 73 79 (samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy)

Samochody osobowe
Samochody dostawcze i ciężarowe,
naczepy, zabudowy

Rozliczenia

Katarzyna Cacko
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23
kom.: 94/340 50 23
Mail: katarzyna.cacko@mojsiuk.pl

Likwidacja Merytoryczna

Eliza Sawczuk
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23
kom.: 94/340 50 23
Mail: eliza.sawczuk@mojsiuk.pl

Jagoda Gibes
tel.: 94/34 05 023,
fax: 94/34 05 023,
Mail: jagoda.gibes@mojsiuk.pl

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Paweł Pańczyszyn
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.: 698 684 288,
Mail: pawel.panczyszyn@mojsiuk.pl

Kierownik Produkcji

Damian Iwiński
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:728 892 980
Mail: damian.iwinski@mojsiuk.pl

Doradca techniczny

Mirosława Gaj
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:728 427 203
Mail: miroslawa.gaj@mojsiuk.pl

Michał Górski
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:698 684 388
Mail: michal.gorski@mojsiuk.pl

 

Kierownik

Jarosław Todorowski
tel.: 94/347 73 79,
fax: 94/347 73 83,
kom.: 600 994 784
Mail: jaroslaw.todorowski@mojsiuk.pl

Doradca Techniczny

Krzysztof Rosiński
tel.: 94/347 73 83,
fax: 94/347 73 83,
kom.: 602 720 106
Mail: krzysztof.rosinski@mojsiuk.pl

Paweł Bartoszewski
tel.: 94/340 50 23,
fax: 94/340 50 23,
kom.:734 101 273,
Mail: pawel.bartoszewski@mojsiuk.pl

Robert Przybylski
tel.: 94/347 73 79,
fax: 94/347 73 83,
kom.:600 994 799
Mail: robert.przybylski@mojsiuk.pl
 

 


Oddział Szczecin

ul. Pomorska 88
70-812 Szczecin
Tel.: +48 91 48 08 707

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Dariusz Szczepanik
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 600 994 774
Mail: dariusz.szczepanik@mojsiuk.pl

Kierownik Produkcji

Grzegorz Pawlik
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 600 561 551
Mail: grzegorz.pawlik@mojsiuk.pl

Likwidacja Merytoryczna i Rozliczenia

Agnieszka Kostecka
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 696 174 554
Mail: agnieszka.kostecka@mojsiuk.pl

Likwidacja Merytoryczna

Angelika Łukaszyk
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 091/48 08 707
Mail: angelika.lukaszyk@mojsiuk.pl

 
Doradca Techniczny

Bartosz Pliszczak
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 660 507 731
Mail: bartosz.pliszczak@mojsiuk.pl

Łukasz Olszewski
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 728 427 204
Mail: lukasz.olszewski@mojsiuk.pl

Dominik Kreczmański
tel.: 091/48 08 707,
fax: 91/48 08 748,
kom.: 728 891 708
Mail: dominik.kreczmanski@mojsiuk.pl

 

 


Oddział Gorzów Wlkp

ul. Złotego Smoka 16
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel.: +48 95 301 00 00

Doradca Techniczny

Artur Koktysz
tel.: 95 301 00 00,
fax: 95 301 00 12,
kom.: 734 105 007
Mail: artur.koktysz@mojsiuk.pl